Stick Cricket 2

Spor Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 5.1 MB
  • Sürüm 1.2.5
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Stick Sports Ltd
Stick Cricket 2 indir; İlk olarak İngiltere'de oynanmaya başlayan Kriket oyunu futbol oyununa benzerliği ile dikkatleri üzerine topluyor.

İlk olarak İngiltere'de oynanmaya başlayan Kriket oyunu futbol oyununa benzerliği ile dikkatleri üzerine topluyor. Bu muhteşem spor oyununda özel ölçülere sahip bir saha içerisinde 11 kişilik takımlar ile maçlar yapacaksınız. Maç esnasında yönlendireceğiniz oyuncuyu tercihinizi yapın ve yönlendirmeler doğrultusunda oyunu yüksek seviyelere çıkartın. Kriket sporu üzerine tasarlanan Stick Cricket 2 mobil oyununu Android cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Akıllı cep telefonunuzu gün içerisinde eğlence amacıyla kullanmak için Stick Cricket 2 mobil oyununu tercih edebilirsiniz. Oyunda topu kaleye göndermek için kriket sopanızı seçin ve sahadaki stratejik noktada yerinizi alın. Oyunu oynamaya başladığınız anda her şeye sıfırdan başlayarak kariyer adımlarını bir bir tırmanacaksınız. Başarılı bir oyuncu olmak için yüksek skorlar kazandıracak atışlar yapmanız gerekiyor. Bunu da hesaplarınız doğrultusunda yapacaksınız. Sahayı tanıyacak, rakiplerinizin hamlelerini tahmin edecek ve onlardan önce rakibinize hamle yaparak oyunu kazanmanın her yolunu deneyeceksiniz. Sayı yapın ve rakibinin önüne geçin.

Sürükleyici bir hikaye üzerine tasarlanan Stick Cricket 2 mobil oyunu kriket kulüplerinin seçim yapma dönemleri ile başlıyor. Kriket takımlarından birine seçilmek için jurinin gözüne girmeye çalışacağınız bu seçmeler size bambaşka bir kapı aralayabilir. Bu sebeple seçmeleri önemsemeli ve en atışları yaparak jürinin gözüne girmeyi başarmalısınız.

Kriket takımlarından birine seçildiğiniz anda uluslararası maçlara çıkacak ve takımınızı zirveye çıkarmak için çeşitli atılımlar yapacaksınız. Stick Cricket 2 mobil oyununda tek bir amacınız var, seçilmiş olduğunuz takım ile büyük kriket maçlarına çıkmak. Maçta kriket sopasını kullanarak size gönderilen topları karşılamaya çalışacaksınız. Sopanın ucuna gelen topu rakibin kalesine göndereceksiniz. Gol attığınız anda sayı kazanacak ve rakiplerinizin önüne geçeceksiniz.

Stick Cricket 2 mobil oyununda dahil olduğunuz maçlarda başarılı bir performans sergileyerek takımınızı özelleştirecek ögeler elde edebilirsiniz. Ruhunuzu yansıtan oyunu kişiselleştirmeleri ile göze hitap eden bir kriket takımı oluşturun. Eğer farklı bir spor oyunu deneyimi yaşamak isterseniz sizde akıllı cihazınıza Stick Cricket 2 oyununu indirebilirsiniz. Bambaşka bir spor oyunu oynayacaksınız. Oyunu oynarken akıllı cihazınızda sıkılmadan vakit geçirebilirsiniz.

Stick Cricket 2 indir